Devlet Destekli Evlilik Kredisi Nereden Alınır 2017 Başvuruları

Yeni evlenecek olan çiftlere devlet tarafından verilen Devlet destekli evlilik kredisi vatandaşları memnun etmeye devam ediyor. Peki, kimler Devlet destekli evlilik kredisinden yararlanabilir? Devlet destekli evlilik kredisi başvuru işlemi nasıl yapılır? Devlet destekli evlilik kredisi geri ödeme şartları nelerdir? İşte, evlilik için gerekli olan kredi işlemiyle ilgili merak edilen detaylar…
Sosyal devlet olmanın gereklerinden birisini hayata geçiren Ak Parti hükümeti, evlilik hayali kuran genç çiftleri destekleme kararı aldı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından başlatılan Devlet destekli evlilik kredisi ve çeyiz hesabı uygulamaları vatandaş cephesinde yoğun ilgiyle karşılandı.

EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

Anlaşmalı bankalardan faizsiz kredi çekme imkanı yakalayan bir çok çift, evli insanlar kervanına katıldı. Devlet, Devlet destekli evlilik kredisine başvuruda bulunacak kişilerin belirli şartları sağlamasını talep ediyor.

EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURULARI ŞARTLARI NELERDİR?
Öncelikli olarak; başvuru yapacak kişilerin 18 ile 24 yaş grubunda olması gerekiyor. Ayrıca, kişiler maddi imkanlarının evlilik için yeterli olmadığını da kanıtlamak zorunda bulunuyor.

Çalışan vatandaşlar maaş bordrolarını kullanabiliyor.

Aile durumunuzla ilgili de bilgi vermeniz isteniyor.

Uygulamadan sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları yararlanabiliyor.

Başvurularda adli sicil kaydınızın temiz olduğuna dair belge getirmeniz isteniyor.

Devlet destekli evlilik kredisine başvuracak Üniversite mezunları içinse başvuru yaşı 26’ya kadar uzatılmıştır.

EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURUSU KABUL EDİLENLER NE KADAR  DESTEK ALACAK?

Devlet destekli evlilik kredisi başvurusu onaylanan kişiler 10 bin TL değerinde kredi çekebiliyor.

GERİ ÖDEME SÜRESİ VE ŞARTLARI

1 yıl geri ödeme şartı aranmayan kredinin faizsiz ödenmesi ise en önemli tercih sebebi olarak gösteriliyor. Tercihe bağlı olarak çekilen kredi miktarı toplam 4 yıl içerisinde de geri ödenebiliyor. Devlet destekli evlilik kredisine ek olarak başlatılan çeyiz hesabında ise 5 bin TL kredi çekilebiliyor.
3 yıl boyunca düzenli olarak para yatırılması gereken çeyiz hesabında devlet 5 bin TL yardımda bulunuyor. Toplam da 15 bin TL kredi imkanı tanınıyor. Yaş sınırı ise 27 olarak belirlendi.

HANGİ BANKADAN ALINIYOR?

Ziraat Bankası başta olmak üzere özel ve kamu bankaları kredi imkanı tanıyor.

45 yorum

 1. Bir erkek veya kadın mısın, işinizi büyütmek için bir kredi mi arıyorsunuz?
  Veya kendi işini ya da borçlarını, faturalarını ödeyerek, evini kiraladın mı? Evet ise, elinizden geleni yapabileceğiniz bir vade ile müşteri tarafından talep edilmesi gereken her tür kredi için 15.000,00 € (€) € maksimum 500.000.000.00 € (€) tutarında yanıt krediniz var mı ?: Kişisel Krediler * İş Krediler * Kişisel Krediler% 2 ilgi, daha fazla bilgi için iletişim e-posta (boltonmicrofinance@gmail.com) sağlanan ilgi

 2. NASIL MOM BENIMDEN ÖDENECEGIMIN SÜPHESI

  Good Day, Ismim Michelle Vick Amerika Birlesik Devletleri vatandasiyim, 4 farkli Internet uluslararasi borç vericisi tarafindan aldatildiktan sonra bana isik gösterdi iyi Kredi Arttirici tanikligini ispatlamak istiyor, hepsi sonra bana bir kredi vermeye söz verdiler. Bana hiçbir sey getirmeyen ve hiçbir olumlu sonuç alinamayan bir sürü ücret ödememi sagladi. Zor para kazandim kaybettim ve toplam 10.000 ABD Dolari oldu. Bir gün, Internet’te tarama yaparken, ayni zamanda aldatilmis ve sonunda YUSUF MUSTAFA LOAN SERVICE (yusuf.mustafa09390@gmail.com) adli yasal bir kredi sirketine baglanan bir taniklik adamiyla karsilastigimda, nihayetinde Kredi verdi, bu yüzden ayni kredi sirketiyle iletisime geçmeye karar verdim ve daha sonra bana daha fazla aci çektirmek için baska bir sey yapmayan 4 farkli kredi vereni tarafindan nasil kandirildigimi anlatti. Sirkete posta yoluyla açiklarim ve bana söyledikleri tek sey aglamamakti çünkü kredi borcunu kendi sirketlerine alacagim ve ayrica onlarla iletisime geçmek için dogru bir tercih yaptim. Kredi basvuru formunu doldurdum ve benden talep edilen her seyle basladim ve YUSUF MUSTAFA tarafindan yönetilen bu büyük Firma (YUSUF MUSTAFA LOJANSI SERVISI) tarafindan $ 600,000.00 Dolar kredi verildi ve burada bugün ailemle mutluyum, çünkü YUSUF MUSTAFA LOAN SERVICE bana kredi verdi, bu yüzden kendi kendime söz verdim, internette nasil borcumu ödedigime dair taniklik yapmaya devam edecegim. Acilen bir krediye ihtiyaciniz var mi? YUSUF MUSTAFA LOAN SERVICE’e simdi kredi ile bagislayin. E-posta yoluyla: (yusuf.mustafa09390@gmail.com) Diger insanlar da ayni dürüst lende üzerinde taniklik yaptigini düsünüyorum

 3. Yasamim Nasil Dönüstürüldügüm Üzerine Vaat (yusuf.mustafa09390@gmail.com)

  Merhaba arkadaslar!!! Benim adim Sharon Vivian. 2 farkli Internet uluslararasi kredi verenden aldatildiktan sonra bana isik veren iyi Kredi Arttiraninin tanikligini istedim, hepsi bana hiçbir sey getirmeyecek ve hiçbir olumlu sonuç alinamayan çok miktarda ücret ödemeden bana bir kredi verecegime söz verdiler. Zor para kazandim kaybettim ve toplamda 8,000 USD oldu. Bir gün, ayni zamanda aldatilmis ve sonunda Yusuf Mustafa Mali Destek Hizmeti ve e-posta (yusuf.mustafa09390@gmail.com) adli yasal bir kredi sirketine baglandigimda taniklik yapan bir kadinla karsilastigimda hayal kirikligi yasayan internet üzerinden tarama yaparken Nihayetinde kredi aldim, bu yüzden ayni kredi sirketiyle iletisime geçmeye karar verdim ve onlara bana, daha fazla aci çektirmekten baska bir sey yapmayan 2 farkli kredi vereni tarafindan nasil kandirildim üzerine hikayemi anlattim. Sirkete posta yoluyla açiklarim ve bana söyledikleri tek sey aglamamakti çünkü kredi borcunu kendi sirketlerine alacagim ve ayrica onlarla iletisime geçmek için dogru bir tercih yaptim. Kredi basvuru formunu doldurdum ve benden talep edilen her seyle doluyum ve Sayin Yusuf Mustafa Tanri’dan korkan kadinlar tarafindan yönetilen bu harika Firma (Yusuf Mustafa Finans Kredisi Servisi) tarafindan borçlandigim için $ 65,000.00 tutarinda bir borçlanma sansi verdim ve burada Bu sirket bana bir kredi verdi çünkü ben bugünün mutluyum, bu yüzden kendi kendime söz verdim, internet üzerinden nasil borcumu kazandigim konusunda taniklik yapmaya devam edecegim. Acilen bir borca ??ihtiyaciniz var mi? Nazik ve hizli bir sekilde iletisim kurun Bu büyük sirket e-postayla kredi için simdi: (yusuf.mustafa09390@gmail.com) o nazikçe içindir. Iyi sanslar.

 4. Hiya, just has been alert to the blog page through Google, found that it is seriously informative. Let me look out for belgium’s capital. I am happy when you carry on this in the future. Plenty of people is going to be taken advantage of the writing. Cheers!

 5. It really is actually a excellent and beneficial bit of data. I am joyful for you to contributed this useful details about aplikasi berita saham terbaru. Remember to keep united states educated similar to this. We appreciate you discussing.

 6. I have been online on-line more than Three hours today, even so in no way identified virtually any appealing report just like the one you have celebrity influencers. It is really beautiful value plenty of in my situation. For my part, in case virtually all web owners along with bloggers manufactured perfect content when you likely would, the online world could be considerably more useful than in the past.

 7. Woah the following site is superb i prefer looking through you.. ebook saham Continue being up the great work! You realize, lots of people are searching around due to this details, you’ll be able to aid these significantly.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.