Faizsiz Konut Projeleri Türkiye Geneli 2017

Emlak GYO tarafından başlatılan faizsiz kredi ev kampanyası başvuruları bir bir yoğunlukla devam ediyor. Ev satın almak isteyen vatandaşların ilgisi ile karşılaşan Türkiye genelinde ki, birçok şirket müteahhit ve ev imal şirketi, kampanyaya dahil olarak faizsiz ev kredisi olanağı sağlamak istemekteler. 240 ay 20 sene ve 60 ayda sıfır faizli proje her geçen gün çığ gibi büyümeye başladı. Bazı illerimizde bulunan firmalarda projeye dahil olmak istiyorlar. Türkiye Genelinde Faizsiz Kredi ile Satılan Evler ne kadar oldukca olursa vatandaşımın faydalanma oranı o kadar yüksek olacağından devletdestekli.Com olarak bütün firmaları, Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Kocaeli, Adana, Konya, Kayseri, Eskişehir şeklinde büyük şehirlerimizde yer alan işletmeleri de, Emlak GYO’nun faizsiz konut kredisi kampanyasına davet ediyoruz.

KONUT SATIŞLARINDA ARTIŞ FAİZ VE FİYATLARDA DÜŞÜŞ!
Projenin başladığı günden bu yana, binlerce vatandaşımız faizsiz ev alabilmek için bağlantı bürolarına koştu. 2017 yılı içinde 50 binden fazla ev, müsait faizli mesken kredisi ile vatandaşa dağıtılacak. Kampanyaya Türkiye genelinde birçok ilimizde dahil olmak istiyor. 105 projeden oluşan Emlak GYO sıfır faizli mesken kredisi kampanyasına GYODER üyelerininn Gebze, Bursa, Ankara, Nevşehir, Konya, Denizli illerimizde ürettiği evlerin bir kısmı da dahil edildi.

2017 yılında GYODER ve Emlak GYO tarafınca uygulanan proje dahilinde GYODER tarafından sıfır faizle satılan evler listesini inceleyebilirsiniz.

Türkiye genelinde yukarıda yazılı olan illerimiz haricinde Bolu, Kayseri, Gaziantep, Konya, Samsun şeklinde illerimizde hizmet veren inşaat firmaları da projelere dahil olmak için girişimlere başladı. Eğer bu firmaların başvuruları kabul edilip devam ederse, Türkiye’de birçok ilde sıfır faizli mesken kredisi ve 240 ay 20 yıla varan uzun vadeli konut kredisi ile birçok vatandaşımız ev sahibi olacak.

Sıfır Faizli Konut Projeleri Türkiye Geneli 2017 Yılı Güncel
Projeye dahil olmak isteyen firmalar, 240 ay vadeli mesken projesine dahil olarak yapımı tamamlanan konutları Türkiye’de bütün illerimizde satışa sunmak istiyorlar. Firma yöneticileri tarafından kamu ve özel bankalar ile görüşmeler yapıldığı öğrenildi. 240 ay vadeli mesken kredisi sayesinde birçok vatandaşımız ev sahibi olduğu gibi,

Türkiye’de ilk defa 20 sene vadede en düşük faizli mesken kredisi verildi,
5 yıl süre ile faizsiz ev kredisi hiçbir banka ve finans kuruluşunun ödeyemeyeceği bir miktar,
Kampanya dışında ki ev fiyatlarında rekabet sebebiyle %10 oranlarında düşüş bekleniyor,
Ülkemizin tüm illerinde faizsiz konut kredisi veren firmalar ve bankaların anlaşmalarının süreceği değerlendiriliyor.
Bazı vatandaşlarımız tarafından Emlak GYO faizsiz ev projesinin Yurtdışında oturan vatandaşlarımızı da kapsayacak şekilde icra edilmesi talep ediliyor.
EMLAK GYO FAİZSİZ KREDİ İLE SATILAN EVLER VE İLLERE GÖRE PROJELER
KONYA MERAM Temaşehir Konya Projesi dahilinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 evler mevcut olup projenin detaylarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Niğde Merkez Meram Konutları; Proje de 2+1, 3+1, 3+1 Dubleks ve 4+1 evler bulunmakta olup, En düşük fiyat 328 bin liradan başlayıp, en yüksek fiyat ise 559 bin liradır. Ödeme planı inceleyebilirsiniz.

Ankara Çankaya’da Koordinat Çayyolu Projesi ile de başvurular alınmaya devam ederken, Ankara’lı vatandaşımızın projeye ilgili olduğu ve öteki firmalardan da sıfır ürem kampanyasının yapılmasını istek ettikleri öğrenildi.

İstanbul Sarıyer 2017 Faizsiz Kredi ile Ev Projeleri; Sarıyer semtimizde Köy Zekeriyaköy ve Maslak 1453 İstanbul projeleri başlatıldı ve Maslak projesinin tamamlandığı bildirildi. Sarıyer semtinden ev almak isteyen yurttaş Zekeriya Köy bölgesinde ki Emlak GYO konutlarına müracaat yapabilir.

Körfezkent Projesine İzmit ve Kocaeli’den Yoğun alaka gösteriliyor. Körfezkent emlak 4 konutları tabiat ile yaşamın beraber yaşandığı müthiş ortamlar olarak satışa sunuluyor. Kocaeli’nin Gebze ilçesinde ise Gebze Emlak Konutları 3 projesi ile katılım sağlayan Emlak GYO, konutları ev almak isteyen vatandaşın beğenisine sunuyor.

SIFIR FAİZLİ KONUT KREDİSİ İLE EV SAHİBİ OLUN!
Ülkemizde, yukarıda sayılan illerimiz için firmaların anlaşmaya intikal etmeleri halinde 2017 yılının mesken yatırımcıları için karlı bir yıl olacağı değerlendiriliyor. Sizde şehrinizde Devlet desteği ile en uygun mesken kredisi projelerine başvurabilir, faizsiz ev kredisi çekerek evinizi alabilirsiniz. Sitemizden diğer konut projelerini de inceleyebilirsiniz.

36 yorum

 1. Sorunlarınızı çözmek için kişisel bir kredi, işletme kredisi veya acil kredi mi ihtiyacınız var? Yeni iş kurmak veya mevcut işinizi genişletmek, mülk satın almak, eğitiminizi tamamlamak gibi planlarınız mı var? Borcunu ödeyebilir misin? Veya kişisel kullanım için.

  İhtiyaçlarınızı karşılamadığınız için bankalar veya diğer borç verenler tarafından reddedildi mi? Bu, her tür Krediyi sadece% 3 faiz oranında, nazikçe teklif ettiğimizi size bildirmek için

  Şu adresten bize ulaşın; douglebda803@gmail.com

 2. Kutsasın izleyiciyi

  Do you need urgent loan for investment? E-posta: (dealae@usa.com) Business? construstion? farming loan? Düşük faizli acil kredi teklifi, Yatırım kredisi? İşletme Kredisi? E-posta: (dealae@usa.com)

  #280B, T.C beside Planet.
  Investment D.E.A LTD
  333 333 0633

 3. Meşru bir kredi almak her zaman büyük bir sorun olmuştur. Finansal sorun yaşayan ve buna çözüm bulunması gereken müşteriler için. Kredi ve teminat konusu
  Müvekkillerin her zaman meşru bir borç verenden bir kredi ararken endişe duydukları bir şey. Fakat .. borç verme sektöründe bu farkı yarattık. Yapabiliriz
  5.000,00 TL – 500.000.000,00 TL aralığında% 3 faiz oranına kadar kredinin düzenlenmesi. Bu e-postayı hemen yanıtlayın:
  billjohnson.loanfirm011@gmail.com

 4. Thank you for another insightful web page koleksi youtube terfavorit. The location else may just I get in which form of information and facts coded in this type of ideal technique? I own a project that we are right now implementing, and I’ve been on this glance away with regard to such information.

 5. Amaze, remarkable weblog arrangement! Just how extended are you currently running a blog pertaining to? you earn blogging and site-building appearance straightforward. The . modal sahamcomplete start looking of your internet site is fantastic, not to mention the content materials!

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.