Çalışan Annelere Bakıcı Desteği ve Kreş Çeki

Çalışan annelerin en büyük sorunu olan çocuk bakım ve bakıcı desteği ile ilgili sevindirici haberler yola çıktı. Hükümet, çalışan kadınları teşvik etmek için harekete geçti. Çocuğu olan ve aynı zamanda özel sektör ve kamuda çalışan annelere büyük destek yolda.

Çocuklarına bakım ve kreş masrafları yüzünden hesap yapan anneler için özel formüller geliştiriliyor. İstihdama katkıda önemli bir rol üstlenmesi planlanan çalışan annelerin kafası bu formülle biraz daha rahatlayacak gibi görünüyor. Bilindiği üzere çalışan annelerin kazandıklarının yarısından fazlası çocuklarının bakım masraflarına yansıyordu ve bu sebeple birçok çalışan anne işini ve kariyerini terk edip evinde oturmak zorunda kalıyordu.

çalışan anne,devlet desteği,kreş yardımı

Planlanan yeni sistem üzerine çalışmalara devam eden hükümet, eğer yalan değilse kreş çeki, nakit para yardımı ile çocuklarının kreş masraflarını üstlenecek. Böylelikle evde çocuğunu büyüterek kariyer yapamayan kadınlar için yeşil ışık yanmış oldu. Bu proje kapsamında özel sektör  ve kamu kuruluşlarında kreş açılmasının da önü açılmış olacak.

50 yorum

 1. Kutsasın izleyiciyi

  Do you need urgent loan for investment? E-posta: (dealae@usa.com) Business? construstion? farming loan? Düşük faizli acil kredi teklifi, Yatırım kredisi? İşletme Kredisi? E-posta: (dealae@usa.com)

  #280B, T.C beside Planet.
  Investment D.E.A LTD
  333 333 0633

 2. Now i am no longer good where you are helping your data, on the other hand beneficial issue.. vlogger indonesia I personally has to take some time studying additional or realizing much more. Thanks for good details I’d been hunting for this data for my objective.

 3. I actually have fun with, lead to I came across just what I became looking for aplikasi rekomendasi saham indonesia. You might have concluded our 4 evening long hunt! Goodness Bless you male. Use a pleasant morning. Ok bye

 4. Howdy, I ran across your web blog through The search engines even though looking for a associated topic, your internet site showed up, it’s such as good aplikasi berita saham terbaru. We have included with favourites features|combined with my own bookmarking.

 5. You now know therefore considerably in connection with the following subject matter, developed everyone separately consider it coming from so many assorted aspects. It has the just like people don’t seem to be serious apart from it’s something to try and do along with Young lady crazy! Your own personal stuffs superb. Continually cope with that! You now know therefore considerably in connection with the following subject matter, developed everyone separately consider it coming from so many assorted aspects. It has the just like people don’t seem to be serious apart from it’s something to try and do along with Young lady crazy! Your own personal stuffs superb. Continually cope with that!

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.