Devlet Kredisi ve Hibeler

Sitemizin genel amacı, devletimizin vatandaşlara sağladığı desteklerin günü gününe en doğru bir şekilde duyurulmasıdır. Örneğin bir çiftçimiz tarlasını sürecek, yeni mahsülünü biçecek ve bunu satıp parasını kazanacak ama tarlasını ekecek iken cebinde parası yok bu durumda ne yapacak?
Diğer bir örnek ise evlenecek bir çiftimiz var ama parası yok, kredi faizleride malum yüksek.. Devletimizin bu desteği sayesinde gidip kredi çekebilir ve yuvasını kolayca kurabilir.

Bu örnekler, yokluklar dünyasında daha fazla karşımıza çıkmaktadır. Para parayı çeker ama önemli olan o ilk parayı bulabilmektir. Devletimiz de bu noktada ekonomiyi canlandırmak ve reel sektörlere hayat verebilmek adına kamusal ataklarına devam etmektedir. Kobi, çiftçi, yeni girişimcilere verilen/ verilecek bu kredilerle işlerini genişletmeyi ve ülke ekonomisine hayat verilmesi planlanmaktadır.
www.devletkredisi.org bu amaçlar için yayın hayatına devam etmektedir. Devlet kredi ve hibe duyuru ve haberlerinin paylaşılacağı sitemizde umuyoruz ki ekonominin canlanmasında bir nebzede olsa faydamız olacak. Sizden ricamız sitemizdeki konulara yorum eklemeniz ve bizi sizden haberdar etmeniz.

Devlet kredisi sağlanan tüm sektörleri bu siteden duyurmayı amaçlıyoruz. Umuyoruz ki, ülke ekonomisine bir nebze de olsa faydamız olur.

 

22 yorum

  1. (彩妝~眼影)秋意濃秋妝上陣~楓紅暖金躍上眼簾♪♩♫♬ – 茉莉FG隨意瞎寫心言筆語 – FashionGuide 華人時尚專業評鑑 有點蕭瑟的秋冬季節,茉莉最近喜歡抹上一點楓紅的眼色,,感覺更添一股暖流,讓整體妝容輕柔中又很有存在感,,挺推這盤INTEGRATE眼影新品新色,不會太過於像大地色的平淡,,

  2. They may not come face to face anymore but Arsene Wenger has managed to get one over his old enemy Sir Alex Ferguson by becoming the Premier League’s longest-serving manager. Arsenal manager Wenger overtakes old enemy Sir Alex Ferguson to become longest-serving Premier League boss

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.