Kosgeb Nedir?

Kosgeb nedir?

Kosgeb; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının bir kuruluşu olan Kosgeb Küçük ve orta ölçekli işletmeleri geliştirme ve destekleme kuruluşudur.

Türkiye'de sanayi ve kobi işletmelerin yanı sıra ayağa kalkmaya çalışan ama yeterince destek bulamayan firmalara da can suyu sağlayan Kosgeb 2017 yılında da desteklerine devam ederek umut olmaya devam ediyor.

Genç girişimcileride unutmayan Kosgeb, projeleri olan ve bunları hayata geçirip işletmesini kurmak isteyen gençlerinde önünü açıyor. 50 Bin TL hibe desteği sağlayan Kosgeb destekleri 2017 yılında da genç girişimci adaylarına ışık tutup yol gösteriyor.

Kadın girişimcilere de hareket sağlayan Kosgeb, mikro kredilerle kadınlarında ekonomide önemli bir rol kapmasını sağlıyor ve onları da iş dünyasına çağırıyor. Bence harika yapıyor çünkü kadın elinin değdiği bir dünya her zaman tercih edilmelidir diye düşünüyoruz.

Sitemizde Kosgeb ile ilgili son dakika duyurularını yapmaya devam edeceğiz ama olur ya ölüm kalım var ne olur ne olmaz . Kosgeb resmi sitesinden de faydalanabilirsiniz.

16 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.